בית ספר יסודי – גלבוע – בית שאן – שיל"ת
ההתנדבות מתבצעת בכיתות רגילות או בכיתות תקשורת (חינוך מיוחד) בהתאם לבית הספר.
ההתנדבות מתבצעת בכיתות רגילות או בכיתות תקשורת (חינוך מיוחד) בהתאם לבית הספר.
המרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה, פוריה משרת את אוכלוסיית האזור ומספק להם שרותי רפואה מתקדמים ואיכותיים ברמה אחת עם המרכזים הרפואיים הגדולים. במרכז צוות עובדים מיומן ואיכותי אשר פועל באופן תמידי על מנת לשפר את איכות השרות למטופל, הן בפן המקצועי והן באדיבות השרות.
בתי הספר התיכונים וחטיבות הביניים הפזורים ברחבי הארץ מזמינים אתכם להצטרף כמתנדבים במסגרת השירות הלאומי ורואים חשיבות רבה בתרומה ייחודית זו להמשך פעילותם.
המרכז הרפואי העמק מקבוצת הכללית הוא אחד ממרכזי הבריאות הגדולים והמודרניים בארץ, מספק מגוון רחב של שירותים, חדרי ניתוח משוכללים, יחידות טיפול נמרץ, מכונים ומעבדות. המתנדבים בשירות הלאומי הינם חלק בלתי נפרד מהצוות, זוכים ליחס חם, נמצאים בחזית העשייה ובסביבת עבודה מתקדמת.
כדורי הינו כפר נוער חקלאי בגליל התחתון הממוקם למרגלות הר תבור. בתוך הכפר ישנו בית ספר אזורי, משק חקלאי המשמש ללימוד חוויתי, מכללה טכנולוגית ופנימייה, שמגיעים אליה חניכים מכל מגזרי החברה הישראלית מכל הארץ אשר זוכים לאיכות חיים גבוהה ומגוון עשיר של תכנים ופעילויות. בית הספר פועל על מנת להנחיל לתלמידיו השכלה גבוהה, לימודי חקלאות…
בית ספר 'קשת' הינו בית לכל התלמידים הלומדים בו. מטרת ביה"ס הינה לקדם את התלמיד בהיבט הרגשי, ההתנהגותי, הלימודי והחברתי כך שיוכל להשתלב במסגרות חינוכיות-חברתיות בקהילה.
ההתנדבות מתבצעת בכיתות רגילות או בכיתות תקשורת (חינוך מיוחד) בהתאם לבית הספר.
בית ספר הממוקם בגבעת אבני. ההתנדבות מתבצעת בכיתות תקשורת (חינוך מיוחד)
תיכון תעשייתי הינו בתי ספר מקצועי לנוער בכיתות ט’-יב’. לרוב, תלמידים מגיעים לבית הספר לאחר שנשרו ממסגרות חינוך רגילות בעקבות קשיים לימודיים או קשיי השתלבות ובעיות התנהגות. שיטת הלימוד בבית ספר ייחודית ומשלבת לימודים עיוניים עם מגמות מעשיות מגוונות כדוגמת טבחות, מכונאות רכב, ספרות ועוד. המטרה היא להנגיש לבני הנוער את הלמידה שנתפסת בעיניהם כקושי…
עמותת "והדרת – הכוח השלישי" הוקמה במטרה לפעול לחיזוק ולהעצמה של אוכלוסיית הגיל השלישי בישראל. העמותה פועלת במישורים שונים על מנת לקדם את מעמד אוכלוסיית המבוגרים וכחלק מעשייתה, מפעילה העמותה בשיתוף עם המשרד לשוויון חברתי פרויקט ייחודי שמפגיש בנות ובני שירות לאומי ואזרחי עם אוכלוסיית האזרחים הוותיקים ליצירת מחויבות ערכית ומוסרית בין דורית. מתנדבי השירות…