לשכת המנכ"לית

1 משרד אבישג משה

אבישג אזולאי משה

מנכ"לית העמותה [email protected]

שני אביבי

שני אביבי

עוזרת מנכ"לית [email protected] 050-2255023

צוות מוביל

מרכז דנה דרי

דנה דרי

סמנכ"לית מתנדבים [email protected] 03-6129202

ניר ויטנברג

ניר ויטנברג

סמנכ"ל ארגון והון אנושי [email protected]

ענת ארדיטי

מנהלת אגף תכניות מיוחדות [email protected] 050-8884454

אסנת צדוק

מנהלת שיל"ת וירושלים [email protected] 050-8884460

ורד ברנע

מנהלת מחוז צפון [email protected] 050-8289306

5 עמקים מיה יגל

מיה יגל

מנהלת האגף הערבי והדרוזי [email protected] 050-8289303

לימור מבורת

מנהלת מחוז מרכז [email protected] 050-8884463

לימור נעים

מנהלת מחוז דרום וירושלים [email protected] 050-8884450

המערך הסוציאלי

לירון גולן

עו"סית ורכזת המערך הסוציאלי [email protected] 03-6129202 שלוחה 208

מדור שיבוצים

מינה אנגל הראל

מנהלת מדור שיבוצים [email protected] 03-6129202 שלוחה 110

לימור אופיר

כרטיס מתנדב,אישורי שירות [email protected] 03-6129202 שלוחה 221

אשלי טופז

שיבוצים שיל"ת [email protected] 03-6129202 שלוחה 117

עינת רז

רפרנטית שיבוצים מחוז צפון ונחשול [email protected] 03-6129202 שלוחה 125

מיכל סין

רפרנטית שיבוצים מחוז מרכז [email protected] 03-6129202 שלוחה 119

גלית מוריץ

שיבוצים של מועמדים/ות [email protected] 03-6129202 שלוחה 121/7

ענבר וודקה

מגזר ערבי,בקרה וטופס מעבר [email protected] 03-6129202 שלוחה 122

יפית מטסטס

רפרנטית שיבוצים מחוז דרום ותכניות מיוחדות [email protected] 03-6129202 שלוחה 111

מעיין צוהר

רפרנטית משרד החינוך [email protected] 03-6129202 שלוחה 124

אורנה ממן

דיווחי מתנדבים [email protected] 03-6129202 שלוחה 116

מדור מתנדבים פעילים ודיווחים

אורטל מועלם

אחראית מרכז דיווחים [email protected] 03-6129202 שלוחה 220

אפרת עוזרי

אפרת עוזרי [email protected] 03-6129202 שלוחה 225

קארין מדינה

נוכחות מתנדבים [email protected] 03-6129202 שלוחה 118

מחלקת ארגון והון אנושי

ניר ויטנברג

ניר ויטנברג

סמנכ"ל ארגון והון אנושי [email protected]

יהודית קרפף

רכזת פיתוח משאבים [email protected]

אביגיל אפרתי

רכזת ניהול מידע [email protected] 03-6129202 שלוחה 210

הדר פז להב

רכזת משאבי אנוש [email protected] 03-6129202 שלוחה 185

דקלה בר אורין

רכזת הדרכה ארצית[email protected] 03-6129202 שלוחה 126

דרור כץ

רכז תפעול ופרוייקטים [email protected] 03-6129202 שלוחה 128

איציק שקורי

רכז דיור [email protected] 050-8289304

הנהלת חשבונות

רונית קחלון

רונית קחלון

מנהלת מחלקת הנהלת חשבונות [email protected]

סימה שמעי

סימה שמעי

מנהלת חשבונות [email protected] 03-6129202 שלוחה 102

רעות אלטבך

מנהלת חשבונות [email protected] 03-6129202 שלוחה 113

ענבל דואק

מנהלת חשבונות [email protected] 03-6129202 שלוחה 185

מחוז צפון

ורד ברנע

מנהלת מחוז צפון [email protected] 050-8289306

5 עמקים חופית קרמר

חופית קרמר

יזרעאל, קריית טבעון, עפולה ומגדל העמק [email protected] 050-8844541

יעל דוקלר

שיל"ת צפון [email protected] 050-8440563

שיר אוחנה

שיל"ת גליל מערבי [email protected] 050-8844532

שחר זימרן

שיל"ת הקריות [email protected] 050-8289309

טלי זריהן

שיל"ת חיפה והקריות [email protected] 050-8440563

מאיה מונסטרסקי

טבריה, סובב כנרת [email protected] 050-8882439

ריקי שכטר

כרמיאל [email protected] 050-8289302

אורטל בר און

עכו, ביה"ח נהריה וקיבוץ הרדוף [email protected] 050-8884483

גלית ארליך

חיפה ונשר [email protected] 050-8440571

יוליה קוגן

יוליה קוגן

גליל מערבי [email protected] 050-8884467

טלי וסרמן

טלי וסרמן

קריות [email protected] 050-8884490

מחוז מרכז

לימור מבורת

מנהלת מחוז מרכז [email protected] 050-8884463

ספיר עזרא

תל אביב מרכז [email protected] 050-8289310

שרי בן עוזרי

רחובות-ראשון לציון [email protected] 050-8884462

ענבר תורג'מן

שרון צפוני ולב השרון [email protected] 050-8884464

נועם עמר

שרון דרומי [email protected] 050-8440575

יאנה כהן

רמת גן, גבעתיים [email protected] 050-8845021

קרן אור לוי כזום

פתח תקוה, בקעת אונו [email protected] 050-8884478

שירן מרודי

חולון, בת ים, רמלה ולוד [email protected] 050-8289310

ויקי כהן

תל אביב יפו [email protected] 050-8441006

נעם המבורסקי

רמלה לוד – מודיעין [email protected] 050-8884457

 שיל"ת ירושלים ומרכז

אסנת צדוק

מנהלת שיל"ת וירושלים [email protected] 050-8884460

נופית רחמים

רכזת שיווק ופיתוח שיל"ת [email protected] 050-8440034

4 שילת ענבל ויאטר

ענבל ויאטר

שיל"ת שרון דרומי ומנחה איזורית שיל"ת מרכז [email protected] 050-8440560

אורטל שלמה

שיל"ת ירושלים [email protected] 050-8289311

אביגיל חורי

שיל"ת ביה"ח הדסה ומד"א ירושלים [email protected] 050-8884562

יעל חגי – טרייטל (מחליפה: יוכי חדד)

שיל"ת ירושלים [email protected][email protected] 050-8440567, 050-8844094

4 שילת מוריה ברוכין

מוריה ברוכין

שיל"ת ראשון לציון [email protected] 050-8440561

חן בן שלום

שיל"ת-שירות בעליה ירושלים [email protected] 050-8440546  

אילה האוזי

שיל"ת-שירות בעליה ירושלים [email protected] 050-8568883

נעמי ג'נה

שיל"ת-שירות בעליה ירושלים [email protected] 050-8440014

אושרית מואטי

שיל"ת ביה"ח תל השומר וקרית אונו [email protected] 050-8440574

תמר לאה אברהם (מחליפה: חן קבזון)

שיל"ת פתח תקוה, אזור, לוד [email protected] 050-8844542

עדן דיגה

שיל"ת מרכז [email protected] 050-8440562

הודיה אנסבכר

שיל"ת לב השרון ושרון צפוני [email protected] 050-8884828

לישי לוגסי

שיל"ת שרון דרומי [email protected] 050-4488389

מחוז דרום וירושלים

לימור נעים

מנהלת מחוז דרום וירושלים [email protected] 050-8884450

2 דרום ליאת סויסה

ליאת סויסה

אשדוד [email protected] 050-8884453

יערה פלדינגר

לכיש ואשקלון [email protected] 050-8881427

דבורה

דבורה היוז

נתיבות+נחשול שדרות [email protected] 050-8884452

2 דרום רעות בן סימון

רעות בן סימון

באר שבע ונגב מזרחי [email protected] 050-8289305

2 דרום שירה אהרון

שירה אהרון

באר שבע מרכז ואופקים [email protected] 050-8884479

עדי עופר

ירושלים בית שמש [email protected] 050-8884817

מאיה איתן

ירושלים [email protected] 050-8884473

שירה כהן

שיל"ת לכיש [email protected] 050-8884465

חני הנדל

שיל"ת דרום [email protected] 050-8289307

אוריה גוסלס

שיל"ת אשדוד [email protected] 050-8440576

דיקלה טל

שיל"ת שפלה [email protected] 050-88844645

4 שילת שני פחימה

שני פחימה (מחליפה ליזה עזרן)

שיל"ת שדרות [email protected] 050-4412388

אגף תכניות מיוחדות

ענת ארדיטי

מנהלת אגף תכניות מיוחדות [email protected] 050-8884454

תמנע דקמן מנטל

שיבולת כנפיים [email protected]

מורן ירוחם כהן

שיבולת דרום [email protected] 050-8440354

אומ אורנה שלזינגר

אורנה שלזינגר

שיבולת לכיש [email protected] 050-8874446

חגית שכטר הורביץ

שיבולת מרכז [email protected] 050-8440248

אירית חיימוביץ

שיבולת ירושלים [email protected] 050-8884489

נעמה אביטל

שיבולת עפולה, בית שאן [email protected] 050-8884470

איריס סופר ממיה

שיבולת גליל מערבי [email protected] 050-6588810

רונית רז

שיבולת חיפה [email protected] 050-8440520

טל אמיר אלטוביה

שיבולת שרון צפוני [email protected] 050-8884487

מרגלית בלאי

שיבולת שרון דרומי [email protected] 050-8845015

אילנית אהרוני

שיבולת שפלה [email protected] 050-8884456

שירה אליקן

שעל ירושלים [email protected] 050-8440573

3 אומ אסתי פורים

אסתי ברעד פורים

שיבולת דן [email protected] 050-8884461

דניאלה פילדס

נחשול טראנס [email protected] 050-8882531

אגף החברה הערבית והדרוזית (עו"ד)

5 עמקים מיה יגל

מיה יגל

מנהלת האגף הערבי והדרוזי [email protected] 050-8289303

חמודי אבו סאלח

חמודי אבו סאלח

נצרת, ואדי ערה [email protected] 050-8440578

תסנים אבו מלחם

המשולש [email protected] 050-8440243

דאנה חלבי

דאנה חלבי

דלית אל כרמל ועוספיה [email protected] 050-8289313

היבא בגדדי

גליל מערבי [email protected] 050-8440570

לינה איסמעיל

עפיפי מולא

ירכא [email protected] 050-8440526

אריג' ג'אנם

נפת סכנין [email protected] 050-8889546

ניבין זועבי

גלבוע, איכסאל [email protected] 050-8440564

אמירה גדיר

טמרה-בועיינה נוג'דאת [email protected] 050-8440081

אימאן אבו גרבוע

רהט-לקייה [email protected] 050-8844705