גרעינים תורניים

מגוון גרעינים תורניים ברחבי הארץ, הבנות מתנדבות בתקן בוקר במגוון תחומים: חינוך/חינוך מיוחד/רווחה/ קשישים/קומונה וכד' ואחר הצהריים משלבות פעילויות חברתיות כגון: ארגון ארועים ביישוב, פעילויות במתנ"ס המקומי, חב"ב וחונכויות אישיות.

גרעין יבנאל

עם נוף יפה ונחל ליד, יש עיירה מקסימה וחמה בשם יבנאל. בגרעין שלנו יש עבודה קהילתית עם כל סוגי האוכלוסיה. דתיים, חילונים ומסורתיים. תפקידי הבנות מגוונים ומאתגרים. קומונרית בסניף בני עקיבא, רכזת נוער, עבודה עם חיות בפינת החי עם ילדים ומבוגרים, פרוייקט והדרת, תיכון חילוני, בתי ספר יסודיים, חונכויות עם ילדים עם צרכים מיוחדים, חונכויות עם ילדי רווחה, עזרה לעולים חדשים מצרפת. פרוייקטים משותפים עם המתנ“ס. פעילויות סביב חגים וכמובן קשר קרוב עם הקהילה החמה ביבנאל.

רכזת: לירז הרוש 050-4412388

גרעין כפר תבור

ישוב מעורב עם חיי קהילה שוטפים.הבנות משולבות בעשייה במגוון רחב של תחומים: מועדוני נוער, מתנ"ס, ילדים, אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, השומר החדש, ועוד.. וכל זה לצד נוף גלילי פסטורלי למרגלות הר תבור.

רכזת: לירז הרוש 050-4412388

גרעין שלומי

שלומי היא עיירת פיתוח בגליל המערבי, בעלת אופי חם ומקבל. בנות השרות שותפות לעשייה בחינוך הפורמלי בבתי הספר בישוב ובפעילות מחלקת הילדים והנוער במתנ“ס, במסגרת תנועת נוער, במועדוניות, בתים חמים לנוער בסיכון, קורס מדצים ועוד..

רכזת: שיר אוחנה 050-8844532

גרעין נוער כפר יונה

כפר יונה הינו ישוב קהילתי, ברובו חילוני. בישוב אוכלוסיה הטרוגנית מאוד- שכונות בהן אוכלוסיה מרקע סוציו אקונומי נמוך, בינוני וגבוה. קהילת יהודי אתיופיה, עולים מחבר העמים, אוכלוסיה דתית, מסורתית וחילונית. בנות הגרעין משולבות בקהילה, בעיקר עם הנוער ובתחומים השונים בשעות הבוקר ובשעות אחר הצהריים והערב. הבנות עובדות עם קהילת יהודי אתיופיה בכל הגילאים, עם נוער חילוני, מסורתי ודתי. וכן ילדים ומשפחות. * כל תקן בכפר יונה יכול להשתלב עם הגרעין

רכזת: משכית דוד 050-8884828

גרעין רמת השרון

הגרעין פועל יחד עם הקהילה התורנית בעיר , במטרה להתחבר לעם ישראל. ניתן לשלב יחד עם שירות בבי"ס, והדרת,בני עקיבא, מרכז זהות, מועדוניות ועוד.

רכזת: תמר אברהם 050-8844542

גרעין אזור

מועצה שלווה ומשפחתית בלב המרכז עם קהילה מגוונת של חילונים ודתיים. צוות חם ועוטף. הבנות משתלבות בקהילה בתפקידים מגוונים: הובלה ויוזמה בפרוייקטים ערכיים בתחום הרווחה והחברה. במרכז זהות יהודית, בבתי הספר הממלכתי ובממ"ד, בקומונה בבני עקיבא, בגני ילדים, ברווחה ובחינוך המיוחד

רכזת: עדן דיגה 050-8840562

גרעין עמק לוד

גרעין במושב צפריה במרכז הארץ, קהילה חמה ותומכת עם ליווי צמוד, פעילות עשירה והמון מקום ליוזמה ונתינה

רכזת: חרות זיבוטפבקי 050-8440574

גרעין פסגת זאב בצפון ירושלים

גרעין פסגת זאב בצפון ירושלים! גרעין קהילתי, חם, משפחתי ומגובש!! את הגרעין מלווה רכזת גרעין. עבודת הבנות שירות משתלבת יחד עם גרעין משפחות תורני שמונה כ25 משפחות צעירות בגילאי 25-35 עוטפות וחמות!!
הבנות מקבלות משפחות מאמצות, נשארות שבת פעמיים בחודש ומתארחות אצל המשפחות בגרעין.

הבנות שירות משתלבות בתקני בוקר:
באולפנת צביה יצירתית, בית ספר יסודי, והדרת, מעון, גן רווחה ומועדונית רווחה.

ובתקני אחר הצהרים: פעילויות קבועות- חונכויות עם ילדים ממשפחות מעוטות יכולת. בית מדרש עם תלמידי כיתות ה'-ו' בבית הספר. תפילת ילדים בשבת. חוג תלמוד תורה אחה"צ ועוד.

אירועים סביב מעגל השנה- אירועים הפונים כל פעם לקהל יעד שונה (ילדים, מבוגרים, נשים, נוער..), סביב מעגל השנה- הפנינג לילדים, ערבי נשים, ימי עיון, סדר ט"ו בשבט קהילתי, הדלקת נרות מרכזית, תהלוכת יום ירושלים ועוד.
מרכז משפחה- מרכז הפועל סביב חיזוק התא המשפחתי- שיחות להורים, סדנאות הורים וילדים ועוד.
הקמה והעשרה של מוסדות חינוך- גני גרעין, רבני גנים, בית ספר, הקמת סניף בני עקיבא ועוד.
בואי לבנות וליצור את השורה הבאה! 😊

רכזת: נוי פנק 050-8440014

גרעיני אח"י

"עמותת אח"י מאמינה שהמפתח לשוויון אזרחי טמון ביצירת הזדמנויות שוות לנוער הישראלי. העמותה מפעילה שלל פרויקטים ברחבי הארץ שמטרתם לגשר בין מגזרים, להעצים אוכלוסיות מוחלשות ולפתח מנהיגות צעירה מקרב אותן אוכלוסיות"  באח"י תזכי להעביר מורשת ויהדות בתיכונים ממלכתיים ולהתנדב בפרוייקטים ייחודיים – בוקר ולסרוגין אחה"צ.

הפרוייקט מתקיים: בקריות, בנימינה וראשון לציון.

גרעין אח"י קריות

גרעין אח"י קריות

רכזת: עטרה רוטנברג 050-8844532

בראשל״צ רכזת: מוריה ברוכין 050-8440561

בנהלל רכזת: יעל דוקלר 050-8440569

גרעין אח"י בנימינה

גרעין אח"י בנימינה

רכזת: יעל דהן 050-8884828

גרעין אח"י ראשון לציון

גרעין אח"י ראשל"צ

רכזת: מוריה ברוכין 050-8440561

בנהלל רכזת: יעל דוקלר 050-8440569