-מגוון מקומות שירות לאומי פנויים במרכז

בתחומי חינוך הפורמלי והבלתי פורמאלי, ילדים ונוער בסיכון, בעלי חיים, בריאות, בטחון ועוד

יש ללחוץ על הלשונית לאיזור המתאים

וליצור קשר עם הרכזת

בהצלחה!

רכזת: שירן מרודי טלפון:050-8440351

מקומות פנויים כרגע-
מיקוםמקום השירותדיורתפקידמספר מקומות פנויים
חולוןמשרד הרישוילא כולל דיורעבודה משרדית במחלקת תעודות לנכים. 1
יפומרכז פרס לשלוםדיורחלק ממחלקת חינוך לשלום. בניית ימי הדרכה והעברתם. קשר עם גורמי חינוך מהמגזר הערבי1
חולוןבית ספר מיתריםדיורליווי רגשי ולימודי בביהס לנוער בסיכון וחינוך מיוחד1
חולוןבית חולים וולפסוןכולל דיורמזכירות רפואית, סיעוד – מסייעת אחות, סייעני רפואה10
חולוןמכון לרפואה משפטיתכולל דיורסיוע במחלקת הדוחות/ מעבדה1
חולוןמכבי פארםללא דיוראדמיניסטרציה, סיוע בבית המרקחת
חולוןקופ"ח כלליתכולל דיורמזכירות רפואית2
חולוןקופ"ח לאומיתללא דיורסיוע בבתי מרקחת
חולוןקופ"ח מאוחדתללא דיורמזכירות רפואית2
בת יםעמותת לצאת מהקופסאלא כולל דיורתחום האומנות, שילוב של הדרכה עם מתמודדי נפש ותחום העיצוב0
בת יםעמותת הגל שלילא כולל דיורסיוע במחלקת כספים של העמותה1
חולוןאקי"ם - בית שקמהכולל דיוראוכלוסייה מבוגרת של שיקום, סיוע הדרכתי, פיגור מבוגרים1
חולוןהוסטל אלו"טכולל דיורטיפול שותף באדם האוטיסט1
חולוןגני PDDכולל דיורחונכות לילדים בגילאי 3-6 על הספקטרום האוטיסטי4

רכזת: קרן אור כזום/אולה קוקירב  טלפון: 050-8884478

מקומות פנויים כרגע-
מיקוםמקום השירותדיורתפקידמספר מקומות פנויים
הכפר הירוקבית ספר הכפר הירוק - עבודה משרדית וקבלת קהלעם אופציה לדיור במקוםמזכירות הכפר הירוק מהות התפקיד עבודה מול קהל ותלמידים תפעול חדר הדואר ועזרה בהרשמה של תלמידים חדשים,יש אפשרות אחר הצהריים לעזרה במרכז למידה של הפנימייה,מגורים במקום בקראוון לבד1
אור יהודהלשכת מד"אכולל דיורקבלת קהל/ אדמיניסטרציה/ עבודה משרדית2+
אור יהודהשירותי בריאות כללית/מאוחדתכולל דיורמזכירות רפואית/ סיוע לרופאים ולקיחת מדדים.2+
אור יהודהמעונות וויצו- לתינוקות מעונות לתינוקות1
פתח תקווהמועדונית בבית ספר הוברמןללא דיור10:00-18:00 שעות השירות. מועדונית ילדים בסיכון1
פתח תקווהגן אפרסמון - גן תקשורתכולל דיורעזרה לצוות הגן וטיפול בילדים
פתח תקווהרשות האוכלוסין וההגירהללא דיורעבודה אדמניסטרטיבית ומעט קבלת קהל בתקופת הקורונה.1
פתח תקווהגני ילדים - חינוך רגילללא דיורמעונות וגנים של עמותת אור לחיים1+
פתח תקווהעיריית פתח תקווה - מחלקת פניות הציבורללא דיורקבלת קהל ומענה טלפוני1
פתח תקווהמרכז גריאטרי בית רבקהכולל דיורסיוע בעבודות משרד ובסעד לחולים 1+
פתח תקווהבית חולים בלינסוןכולל דיורעבודה משרדית במחלקות ובמשרדי בית החולים.1+
פתח תקווהבית חולים גההללא דיורסיוע לצוות החינוכי. עבודה משרדית וקבלת קהל.1+
פתח תקווהבית חולים השרוןכולל דיורעבודה משרדית במחלקות ובמשרדי בית החולים1+
פתח תקווהבית חולים שניידרכולל דיורסיוע לאחיות/רופאים/ עבודות משרד1+
פתח תקווהמשרד התחבורהקבלת קהל ואדמיניסטרציה1
פתח תקווהבי"ס חטיבה - עמלנית קורצ'אקכולל דיורחונכות חינוך מיוחד - סיוע בכיתות לצוות החינוכי בבית הספר ובצהרון2
פתח תקווהקופ"ח כללית/ מאוחדת/ לאומיתללא דיורמזכירות רפואית/ סיוע לרופאים ולקיחת מדדים.5+
פתח תקווהמעונות וויצו - לתינוקות מעונות לתינוקות1
פתח תקווהפנימיית נוער ויצ"ו - גן ונוףכולל דיורתפקיד המשלב עבודה בגננות והדרכה בכפר הנוער1
גני תקווהמעון ויצו1
קרית אונוקופ"ח כללית/ מכבי / מאוחדת ללא דיורמזכירות רפואית/ סיוע לרופאים ולקיחת מדדים.5+
קרית אונוגן אירוס - גן תקשורתעם אופציה לדיורעזרה לצוות הגן וטיפול בילדים
ראש העיןקופ"ח כללית / מאוחדתללא דיורמזכירות רפואית/ סיוע לרופאים ולקיחת מדדים.3+
ראש העיןלשכת התעסוקהקבלת קהל ואדמיניסטרציה - עבודה משרדית1

רכזת: שרי בן עוזרי/אידית שאולי  טלפון:050-8884462

עיר
שם מקום
דיור
תיאור התפקיד
תיאור מקום
שעות פעילות
באר יעקבבית החולים לבריאות הנפש באר יעקב-נס ציונהללאהתפקיד כולל החזקה של מרחב הביניים מחוץ לפעילות הטיפולית האישית של הנשים, אחריות על רצועת הבוקר - וולקמינג למחלקה, ליווי קבוצת הליכה, טיפול בהפניות לבי"ח, קשר עם יחי' שונות בבתי חולים , הזמנות אוכל ופינת קפה. ליווי במצבי נכות. מחלקת נשים עם טראומה מורכבת/ גילאי 18-60 PTSD קומפלקס באשפוז יום. שנים ארוכות של שימוש בחומרים/פגיעה עצמית/התעללות וניצול. נשים עם טווח סימפטומים רחב. במחלקה פעילות קלינית והדרכתית. מקום מאתגר. יש פינת חי ומרחב משותף. 8:00-15:00
יבנהקופ"ח מאוחדתללאפתיחת תיקים, ללא קבלת קהל. קביעת תורים טלפוניתמרפאה תעסוקתית8:00-16:00
יבנהוהדרת כוללמתנדבי/ות והדרת מגיעים לבתי הקשישים/ות ומתלווים לסידורים השגרתיים שלהם כמו ביקור בקופ"ח, עריכת קניות ובילויים כמו טיול או סרט.
המטרה ליצור קשר חברי חם ומכיל ובניית סביבה תומכת באמצעות שיחות משותפות וסיוע רגשי בכל הקשור למצב רוחו ובריאותו של הקשיש. יצירת מערכת תומכת מסייעת ומעודדת יצירת יחסי אמון בה ירגיש האזרח הוותיק בנוח.
במקביל לעשייה הפרטנית בבתי הקשישים נעשה שילוב של מתנדבים בפעילות קהילתית בארגונים הפועלים לטובת קשישים ביניהם: מרכזי יום, שכונות תומכות, דיור מוגן בתי אבות ועוד
לבנות ובנים שימצאו מתאימים לשירות, תבנה תוכנית עבודה ייחודית ומותאמת להעצמה אישית. לאורך כל תקופת השירות תינתן הכשרה, הדרכה וליווי מקצועי צמוד.
עמותה לליווי קשישים8:00-16:00
כנותעתיד פלוסללאעבודה משרדית - אחריות על לו"ז תכניות אחהצ לילדי הפנימיה, תיאומי תגבורים, אירועים, הרצאות. פנימיה לגילאי חטיבה ותיכון10:00-18:00
09:00-17:00
נס ציונהמועדונצ'יקללאבני/ות השירות מצטרפים למשפחת המועדונצ'יק ומסייעים במגוון תחומים החל מבניית מערכי הדרכה ועד עזרה ניהולית ולוגיסטית במקום.
ימי שישי חובה, יינתן יום חופשי אחר במהלך השבוע.
תנועת המועדונצ'יק היא תנועת נוער עירונית ייחודית לעיר נס-ציונה. ערכיה של התנועה מתייחסים לצורך בניית תכנית נוער קהילתית העונה לצורכיהם הייחודיים של בני הנוער והילדים בעיר.א' - ו' (יום חופש במהלך השבוע)
נס ציונההוסטל נאות הדרללאהתפקיד כולל ליווי הנערות לעיסוקיהן השונים במהלך היום, פעילויות אחה"צ בהוסטל , עזרה בהכנת שיעורי בית ומתן תמיכה רגשית ומקיפה.עמותת אותות הוקמה על מנת לתת מענה חוץ-ביתי בקהילה לבני נוער וצעירים בסיכון מאוכלוסיות קצה.
הוסטל נאות הדר הוא מסגרת המיועדת לנערות במצוקה בגילים 13–18 אשר הוצאו מביתן בתוקף צו בית המשפט. הנערות מגיעות לאחר שחוו אלימות קשה , פגיעות מיניות, הזנחה פיזית ורגשית וההוסטל מהווה עבורן מסגרת חמה וביתית. שאיפת הצוות היא לשלבן במערכות נורמטיביות ולציידן בכלים רבים שיאפשרו את שילובן מחדש בחברה, תוך שיקום יחסי האמון בינן לבין עולם המבוגרים שממנו כה נפגעו בעברן. הטיפול בהוסטל מבוסס על אמונה בכוחן, ברצונן וביכולתן של הבנות לבחור בדרך חיים נורמטיבית, מפרה ומספקת.
9:00-17:00
11:00-19:00
נס ציונהקופ"ח מאוחדתללאמזכירות וקבלת קהלמאוחדת היא קופת החולים השלישית בגודלה בישראל, מעניקה מגוון שירותים רפואיים ומשרתת יותר ממיליון לקוחות בכל הארץ, מכל המגזרים.פיצולים
נס ציונהקופ"ח כללית טיפת חלב ללאמזכירות, קבלת קהל, קביעת תורים, טלפונים, ניהול יומן רופא, הזמנות ותיקיםשירותי בריאות כללית הוא ארגון הבריאות הגדול, הוותיק והמתקדם בישראל.
המתנדבים הם נדבך חשוב ומשמעותי בחיי היום־יום של כללית. מדובר בקבוצה גדולה ואיכותית שנמצאת בכל צומת של הגשת סיוע לחולים ולבני משפחותיהם. הם ממלאים תפקידים שונים מתוך מחויבות אישית, אחריות חברתית ונטיית לב לתרום לזולת.
7:30 - 15:30 או 11:00 - 19:00
נס ציונהקופ"ח מכבי אירוסים נ"צללאמזכירות וקבלת קהלמכבי שירותי בריאות כיום מונה מעל שני מיליון חברים ונחשבת לאחד המוסדות בעלי העוצמה המשפיעים ביותר על מערכת הבריאות בישראל.
תפיסת העולם של מכבי מדגישה את חשיבות המעורבות הקהילתית והחברתית, הבאה לידי ביטוי גם בהתנדבות. השירות הלאומי הוא ביטוי מרכזי של תפיסת עולם זו.
נס ציונהגנים טיפולייםללאהתפקיד כולל סיוע בהתנהלות בגן והשתלבות בצוות החינוכי-טיפולי. נדרשת מסירות רבה, רגישות, סבלות ורצון להעניק לילדים מתוך התבוננות לצרכים שלהם. עבודה באווירה חיובית, חמה ואוהבת.ילדים בעלי צרכים ייחודיים. השאיפה להעניק לילד מרחב על ידי תכנית לימודים מותאמת אישית כדי לאפשר לו להתבטא בצורה הטובה ביותר8:00-16:00
קיבוץ גבעת ברנרהוסטל- אלו"טללאבני/ות השירות מהווים חלק מהצוות בהוסטל. התפקיד כולל דאגה וסיוע לכל צרכי הדיירים לרבות עזרה פיזית בביצוע פעולות בסיסיות. בני השירות יחד עם הצוות המטפל מלווים את הדיירים בשגרת יומם ומפעילים אותם בשעות הפנאי. מדובר בעבודה משמעותית בצוות חם ותומך, מלאת עניין וסיפוק, תתאים לבני שירות סבלניים, אחראים ובעלי יחסי אנוש מעולים.אלו”ט - האגודה הלאומית לילדים ובוגרים עם אוטיזם, היא עמותה הפועלת לטיפול וקידום זכויותיהם של כל האוטיסטים בישראל (ילדים, מתבגרים ובוגרים) ולשיפור השירותים הניתנים להם ולמשפחותיהם.
ה"בית לחיים" הינו הוסטל לאוטיסטים אשר העמותה מפעילה במסגרת פעילותה, ממוקם לרוב לצד שכונת מגורים ומאפשר לחברי הבית אורח חיים דומה ככל האפשר לחיים במשפחה תוך שיתוף עם הקהילה. הדיירים בעלי רמת תפקוד נמוכה וזקוקים לתמיכה שוטפת במגוון רחב של היבטים.
8:00-16:00
ראשל"צקופ"ח מכביללאקבלת קהל, מזכירות, טלפונים, לעיתים סיוע לאחות
בני/ות השירות יכולים להשתלב במספר תפקידים אפשריים, התפקידים המוצעים פרושים על פני תחומים מגוונים ומאתגרים וכוללים הכשרה מקצועית באווירה משפחתית ובעבודת צוות.
סיוע לרופא – מתן שירות לצוותים הרפואיים בביצוע בדיקות שונות (כולל לקיחת דם ורידי). התפקיד מצריך התחייבות לשנתיים שירות, כולל הכשרה מיוחדת וקבלת תעודת מקצוע של משרד הבריאות.
סייע/ת לאחות - עבודה עם הצוות הסיעודי ומתן תמיכה בביצוע מגוון פעולות; סיוע בארגון הציוד הרפואי, מדידת לחץ דם, ביצוע בדיקות א.ק.ג וזימון מטופלים לבדיקות וחיסונים.
מזכירות רפואית - מתן שירות ללקוחות הקופה במגוון נושאים; קבלת קהל, זימון תורים וכדומה. לבני/ות שירות מתאימים המוכנים להתחייב לשנתיים תינתן האפשרות לעבור קורס מזכירות רפואיות המקנה תעודה של משרד הבריאות.
מכבי שירותי בריאות כיום מונה מעל שני מיליון חברים ונחשבת לאחד המוסדות בעלי העוצמה המשפיעים ביותר על מערכת הבריאות בישראל.
תפיסת העולם של מכבי מדגישה את חשיבות המעורבות הקהילתית והחברתית, הבאה לידי ביטוי גם בהתנדבות. השירות הלאומי הוא ביטוי מרכזי של תפיסת עולם זו.
8:00 - 16:00
ראשל"צקופח כללית ללאקבלת קהל, מזכירות, טלפונים, לעיתים סיוע לאחותשירותי בריאות כללית הוא ארגון הבריאות הגדול, הוותיק והמתקדם בישראל.
המתנדבים הם נדבך חשוב ומשמעותי בחיי היום־יום של כללית. מדובר בקבוצה גדולה ואיכותית שנמצאת בכל צומת של הגשת סיוע לחולים ולבני משפחותיהם. הם ממלאים תפקידים שונים מתוך מחויבות אישית, אחריות חברתית ונטיית לב לתרום לזולת.
פיצולים
ראשל"צקופ"ח מאוחדתללאשירות לאומי במאוחדת היא שליחות אמיתית וגם פתח לעתיד מקצועי משמעותי. בנות ובני שירות משתלבים בלב העשייה שלנו במגוון תפקידים מרתקים ומאתגרים.
סיוע לרופא – מתן שירות לצוותים הרפואיים בביצוע בדיקות שונות (כולל לקיחת דם ורידי). התפקיד מצריך התחייבות לשנתיים שירות, כולל הכשרה מיוחדת וקבלת תעודת מקצוע של משרד הבריאות.
סייע/ת לאחות - עבודה עם הצוות הסיעודי ומתן תמיכה בביצוע מגוון פעולות; סיוע בארגון הציוד הרפואי, מדידת לחץ דם, ביצוע בדיקות א.ק.ג וזימון מטופלים לבדיקות וחיסונים.
מזכירות רפואית - מתן שירות ללקוחות הקופה במגוון נושאים; קבלת קהל, זימון תורים וכדומה. לבני שירות מתאימים המוכנים להתחייב לשנתיים תינתן האפשרות לעבור קורס מזכירות רפואיות המקנה תעודה של משרד הבריאות.
מאוחדת היא קופת החולים השלישית בגודלה בישראל, מעניקה מגוון שירותים רפואיים ומשרתת יותר ממיליון לקוחות בכל הארץ, מכל המגזרים.פיצולים
ראשל"צוהדרת ללאמתנדבי/ות והדרת מגיעים לבתי הקשישים/ות ומתלווים לסידורים השגרתיים שלהם כמו ביקור בקופ"ח, עריכת קניות ובילויים כמו טיול או סרט.
המטרה ליצור קשר חברי חם ומכיל ובניית סביבה תומכת באמצעות שיחות משותפות וסיוע רגשי בכל הקשור למצב רוחו ובריאותו של הקשיש. יצירת מערכת תומכת מסייעת ומעודדת יצירת יחסי אמון בה ירגיש האזרח הוותיק בנוח.
במקביל לעשייה הפרטנית בבתי הקשישים נעשה שילוב של מתנדבים בפעילות קהילתית בארגונים הפועלים לטובת קשישים ביניהם: מרכזי יום, שכונות תומכות, דיור מוגן בתי אבות ועוד
לבנות ובנים שימצאו מתאימים לשירות, תבנה תוכנית עבודה ייחודית ומותאמת להעצמה אישית. לאורך כל תקופת השירות תינתן הכשרה, הדרכה וליווי מקצועי צמוד.
עמותה לליווי קשישים8:00-16:00
ראשל"צהוסטל- רצף אוטיסטיללאבני/ות השירות מהווים חלק מהצוות בהוסטל. התפקיד כולל דאגה וסיוע לכל צרכי הדיירים לרבות עזרה פיזית בביצוע פעולות בסיסיות. בני השירות יחד עם הצוות המטפל מלווים את הדיירים בשגרת יומם ומפעילים אותם בשעות הפנאי. מדובר בעבודה משמעותית בצוות חם ותומך, מלאת עניין וסיפוק, תתאים לבני שירות סבלניים, אחראים ובעלי יחסי אנוש מעולים.חוסים מגיל 18 ומעלהמשמרות
ראשל"צקופ"ח כללית נחלת יהודהללאעבודה משרדית כולל טלפונים, זימוני תורים וקבלת קהלמרפאה קטנה ומשפחתית.
"שירותי בריאות כללית הוא ארגון הבריאות הגדול, הוותיק והמתקדם בישראל.
המתנדבים הם נדבך חשוב ומשמעותי בחיי היום־יום של כללית. מדובר בקבוצה גדולה ואיכותית שנמצאת בכל צומת של הגשת סיוע לחולים ולבני משפחותיהם. הם ממלאים תפקידים שונים מתוך מחויבות אישית, אחריות חברתית ונטיית לב לתרום לזולת."
א ' - 7:30 - 13:00 ואז 16:00 - 19:00
ב' - 7:30 - 15:00
ג' - 7:30 - 13:00 ואז 16:00 - 19:00
ד' - 7:30 - 13:30
ה' - 7:30 - 15:00
ראשל"צבי"ס חצבכוללסיוע בכיתות ובהפסקות. עבודה מאתגרת המתאימה לאנשים נעימים, אחראיים, בעלי רגישות, סבלנות, הכלה וחום שרוצים ללמוד ולהתנסות בחינוך מיוחד ולצבור ניסיון רב לעתיד.חינוך מיוחד, אוטיזם 8:00-16:00
ראשל"צבי"ס ארזיםכוללבמסגרת התפקיד בני/ות השירות מסייעים לתלמידים במהלך שהותם בבית הספר, הן בשיעורים והן בהפסקות ומהווים להם אוזן קשבת ומודל של אח או אחות בוגרת.
עבודה מאתגרת המתאימה לאנשים נעימים, אחראיים, בעלי רגישות, סבלנות, הכלה וחום שרוצים ללמוד ולהתנסות בחינוך מיוחד ולצבור ניסיון רב לעתיד.
בי"ס לתלמידים עם בעיות התנהגות. א' -יב. החינוך המיוחד הוא חינוך לתלמידים בעלי לקויות הפוגעות בתפקודם. הלמידה נעשית בכיתות ובקבוצות קטנות על מנת לתת תשומת לב לכל אחד ואחת. לרוב נבנית תכנית לימודים אישית לכל תלמיד הנותנת מענה לצרכים הייחודיים שלו.8:00-16:00
ראשל"צבי"ס יפה נוףכוללהתפקיד כולל סיוע לצוות בית הספר וסיוע לימודי-חברתי בכיתות בקבוצות קטנות או בצורת חונכות ולמידה פרטנית, ברוב בתי הספר שמים דגש על עזרה בכיתות הנמוכות. אחר הצהריים נמצאים עם הילדים בצהרונים ומסייעים להם בהכנת שיעורי בית. המטרה להעשיר את עולם התלמיד, להעניק לו ידע, להחדיר בו מוטיבציה ולתת לו כלים חיוניים שיעזרו לו בהמשך בהתמודדות עם קשיים שונים.ההתנדבות מתבצעת בכיתות רגילות או בכיתות תקשורת (חינוך מיוחד) בהתאם לבית הספר.8:00-16:00
ראשל"צלשכת תעסוקהללאעבודה משרדיתלשכת התעסוקה בישראל ​מטפלת בכ-400,000 מחפשי עבודה מדי שנה, באמצעות 71 לשכות התעסו​קה הפרוסות ברחבי הארץ.8:00-16:00
ראשל"צמכבי פארם -רוטשילדללאסידור וארגון, מעקב הזמנות, סיוע לרוקח/תבית מרקחת של מכבי. מכבי שירותי בריאות כיום מונה מעל שני מיליון חברים ונחשבת לאחד המוסדות בעלי העוצמה המשפיעים ביותר על מערכת הבריאות בישראל.
תפיסת העולם של מכבי מדגישה את חשיבות המעורבות הקהילתית והחברתית, הבאה לידי ביטוי גם בהתנדבות. השירות הלאומי הוא ביטוי מרכזי של תפיסת עולם זו.
8:00-16:00
ראשל"צנציבות כיבוי אשללאבתפקיד המתנדבים נחשפים לאתגרים, לסיפוק אדיר ולתרחישים מגוונים שיקנו להם העצמה אישית, הגברת הביטחון וכמובן שירות משמעותי ואיכותי אשר משאיר חותם אישי. ייעוד המתנדבים הוא לסיע לכוחות הכיבוי בפעולות במעטפת החיצונית ולאפשר ללוחמי האש לבצע את הפעילות המקצועית במוקד. בכך מייעלים את המערך המבצעי והמענה הראשוני לאירוע גדול יותר.
בני/ות השירות הלאומי הינם חלק אינטגרלי מעובדי מערך הכבאות ונדרשת אחריות גדולה, אכפתיות, רצינות ויכולת עבודה בתנאי לחץ. ניתן להשתלב באגפים הבאים: אגף מבצעים,אגף הגנה מאש, אגף משאבי אנוש, אגף לוגיסטיקה, אגף מחשוב, אגף ביטחון ועוד..
מטה מכבי אש8:00- 16:00
ראשל"צעמותת פתחון לבללאעבודה משרדית ארגון פתחון-לב הינו ארגון א-פוליטי וללא כוונות רווח, שנוסד ב- 1998 ופועל לשבירת מעגל העוני הבין-דורי בישראל. הארגון מסייע למעל כ- 160,000 נפשות מדי שנה ללא הבדל מין, דת, גזע, מוצא או לאום.8:00-16:00
ראשל"צבי"ס בלקינדכוללבמסגרת התפקיד בני השירות מסייעים לתלמידים במהלך שהותם בבית הספר, הן בשיעורים והן בהפסקות ומהווים להם אוזן קשבת ומודל של אח או אחות בוגרת.
עבודה מאתגרת המתאימה לאנשים נעימים, אחראיים, בעלי רגישות, סבלנות, הכלה וחום שרוצים ללמוד ולהתנסות בחינוך מיוחד ולצבור ניסיון רב לעתיד.
החינוך המיוחד הוא חינוך לתלמידים בעלי לקויות הפוגעות בתפקודם. בי"ס לתלמידים עם מוגבלות שכלית. הלמידה נעשית בכיתות ובקבוצות קטנות על מנת לתת תשומת לב לכל אחד ואחת. לרוב נבנית תכנית לימודים אישית לכל תלמיד הנותנת מענה לצרכים הייחודיים שלו.8:00-16:00
ראשל"צבי"ס נווה חוףללאסיוע בכיתות ובהפסקות, ליווי חברתי רגשי ולימודי של התלמידים/ות בהתאם לצרכי בי"ס. בי"ס עם שילוב תלמידים מצרכים שונים, חלק עולים, חלק ח"מ אבל סהכ נורמטיבי. צוות רב של בני/ות שירות ביס מאוד מכיל ותומך ומלווה את בני השירות8:00-16:00
ראשל"צגן ניסים ונפלאותכוללהתפקיד כולל סיוע בהתנהלות בגן והשתלבות בצוות החינוכי-טיפולי. נדרשת מסירות רבה, רגישות, סבלות ורצון להעניק לילדים מתוך התבוננות לצרכים שלהם. עבודה באווירה חיובית, חמה ואוהבת.הגנים פזורים בראשון לציון ומיועדים לילדים בעלי צרכים ייחודיים. השאיפה להעניק לילד מרחב על ידי תכנית לימודים מותאמת אישית כדי לאפשר לו להתבטא בצורה הטובה ביותר08:00-16:00
ראשל"צגן ספיר ולשםכוללהתפקיד כולל סיוע בהתנהלות בגן והשתלבות בצוות החינוכי-טיפולי. נדרשת מסירות רבה, רגישות, סבלות ורצון להעניק לילדים מתוך התבוננות לצרכים שלהם. עבודה באווירה חיובית, חמה ואוהבת.הגנים פזורים בראשון לציון ומיועדים לילדים בעלי צרכים ייחודיים. השאיפה להעניק לילד מרחב על ידי תכנית לימודים מותאמת אישית כדי לאפשר לו להתבטא בצורה הטובה ביותר8:00-16:00
ראשל"צעליה וקליטהניתן לבחון אפשרות לדיורהתפקיד כולל מתן סיוע והכוונה טלפונית לעולים ולפונים, לשם שיפור קליטתם בארץ ומיצוי זכויותם, יצירת קשר מול גורמי חוץ ופנים לצורך מתן סיוע לפונים, הפעלת אמצעים טכנולוגיים במרכז המידע וסיוע בתרגום מסמכים שונים.
תפקיד בעל אחריות, הדורש ראש גדול, רצינות ונכונות לתרום ולהיתרם. התפקיד עשוי להשתנות בהתאם להוראות הממונה.
ידיעת שפה זרה נוספת- יתרון.
המשרד לעלייה וקליטה מעניק סיוע לעולים ולתושבים חוזרים. המשרד קובע מדיניות ונהלים, מקצה תקציבי סיוע לעולים ומעניק שירותים מיוחדים בתחום הדיור, התעסוקה והתרבות.8:00-16:00
ראשל"צויצו נחלת יהודהללאעבודה פיזית, ניקיון, ניקוי כלובים, האכלה, ניתן לשלב עם מעט הדרכה.פינת חי בפנימיה, עם עיזים, צבים וחיות נוספות במקום מתקיימות הדרכות לתלמידים/ות יש גמישות 8:00-16:00 כולל ימי שישי 8:00-10:00
רחובותבית חולים קפלןללאמזכירות במחלקות שונות, קבלת קהל, טלפונים וכו' בני השירות יכולים להשתלב בעבודה במשרדי בית החולים או בעזרה סיעודית במחלקות השונות- קבלת חולים למחלקה, סיוע בהכנה לניתוח וכמובן הגשת עזרה למטופלים באמצעות מתן יחס, הקשבה ותמיכה.המרכז הרפואי קפלן שייך לקבוצת כללית והוא משרת אוכלוסייה של כמיליון תושבים מהסביבה. קפלן עוסק בקידום המצוינות, שואף להתפתחות טכנולוגית ענפה ודואג לספק למטופלים יחס אישי, תומך ומסור.8:00-16:00
רחובותבית חולים קפלןללאסיוע לרופאים/ות ואחיות בני השירות יכולים להשתלב בעבודה במשרדי בית החולים או בעזרה סיעודית במחלקות השונות- קבלת חולים למחלקה, סיוע בהכנה לניתוח וכמובן הגשת עזרה למטופלים באמצעות מתן יחס, הקשבה ותמיכה.המרכז הרפואי קפלן שייך לקבוצת כללית והוא משרת אוכלוסייה של כמיליון תושבים מהסביבה. קפלן עוסק בקידום המצוינות, שואף להתפתחות טכנולוגית ענפה ודואג לספק למטופלים יחס אישי, תומך ומסור.8:00-16:00
רחובותוהדרת כוללמתנדבי/ות והדרת מגיעים לבתי הקשישים/ות ומתלווים לסידורים השגרתיים שלהם כמו ביקור בקופ"ח, עריכת קניות ובילויים כמו טיול או סרט.
המטרה ליצור קשר חברי חם ומכיל ובניית סביבה תומכת באמצעות שיחות משותפות וסיוע רגשי בכל הקשור למצב רוחו ובריאותו של הקשיש. יצירת מערכת תומכת מסייעת ומעודדת יצירת יחסי אמון בה ירגיש האזרח הוותיק בנוח.
במקביל לעשייה הפרטנית בבתי הקשישים נעשה שילוב של מתנדבים בפעילות קהילתית בארגונים הפועלים לטובת קשישים ביניהם: מרכזי יום, שכונות תומכות, דיור מוגן בתי אבות ועוד
לבנות ובנים שימצאו מתאימים לשירות, תבנה תוכנית עבודה ייחודית ומותאמת להעצמה אישית. לאורך כל תקופת השירות תינתן הכשרה, הדרכה וליווי מקצועי צמוד.
עמותה לליווי קשישים8:00-16:00
רחובותרמז ללאתפקידים המוצעים למתנדבי השירות הלאומי הם בכל תחומי העשייה. מדובר בתפקידים מגוונים ומאתגרים.
סיוע לרופא – מתן שירות לצוותים הרפואיים בביצוע בדיקות שונות (כולל לקיחת דם ורידי). התפקיד מצריך התחייבות לשנתיים שירות, כולל הכשרה מיוחדת וקבלת תעודת מקצוע של משרד הבריאות.
סייע/ת לאחות - עבודה עם הצוות הסיעודי ומתן תמיכה בביצוע מגוון פעולות; סיוע בארגון הציוד הרפואי, מדידת לחץ דם, ביצוע בדיקות א.ק.ג וזימון מטופלים לבדיקות וחיסונים.
מזכירות רפואית - מתן שירות ללקוחות הקופה במגוון נושאים; קבלת קהל, זימון תורים וכדומה. לבני שירות מתאימים המוכנים להתחייב לשנתיים תינתן האפשרות לעבור קורס מזכירות רפואיות המקנה תעודה של משרד הבריאות.
מרכז רפואי של קופ"ח כללית. "שירותי בריאות כללית הוא ארגון הבריאות הגדול, הוותיק והמתקדם בישראל.
המתנדבים הם נדבך חשוב ומשמעותי בחיי היום־יום של כללית. מדובר בקבוצה גדולה ואיכותית שנמצאת בכל צומת של הגשת סיוע לחולים ולבני משפחותיהם. הם ממלאים תפקידים שונים מתוך מחויבות אישית, אחריות חברתית ונטיית לב לתרום לזולת."
8:00-16:00
רחובותבי"ס עידודללאבמסגרת התפקיד בני/ות השירות מסייעים לתלמידים במהלך שהותם בבית הספר, הן בשיעורים והן בהפסקות ומהווים להם אוזן קשבת ומודל של אח או אחות בוגרת.
עבודה מאתגרת המתאימה לאנשים נעימים, אחראיים, בעלי רגישות, סבלנות, הכלה וחום שרוצים ללמוד ולהתנסות בחינוך מיוחד ולצבור ניסיון רב לעתיד.
החינוך המיוחד הוא חינוך לתלמידים בעלי לקויות הפוגעות בתפקודם. בי"ס לתלמידים עם מוגבלות שכלית. הלמידה נעשית בכיתות ובקבוצות קטנות על מנת לתת תשומת לב לכל אחד ואחת. לרוב נבנית תכנית לימודים אישית לכל תלמיד הנותנת מענה לצרכים הייחודיים שלו.8:00-16:00
רחובותגן אליהללאעבודה פרטנית וקבוצתית הכוללת עזרה בהרדמה והאכלה. בני/ות השירות מקבלות הדרכה מהצוות המקצועי ומהוות חלק מהצוות של הגן. גן לילדים בגילאי חצי שנה עד שלוש עם לקויות ראיה ועיוורון. 2 כיתות, בכל כיתה בין 6 - 10 ילדים/ות. בכל כיתה גננת, סייעת וצוות סיעות בנוסף לקלינאית תקשורת, תרפיסטית וכו'. יש עיכובים שונים עקב לקות הראיה למשל לזחול וללכת, נעשית עבודה של חשיפה לתהליכים בסייסים קבוצת טיול, קבוצת בישול, חדר חושך לעבודה עם דברים זוהרים ועוד 7:30-15:30
רחובותמשטרהללאהשירות מתבצע ביחידות תומכות ליחידות המבצעיות. המתנדבים עוסקים במתן שירות לשוטר בתפקידי מנהל, מחשוב, זיהוי פלילי, רפואה, מנהל טכנולוגי כוח אדם ועוד. העבודה השוטפת נוגעת בתחומים רגישים כגון חקירות, מודיעין וכספים על כן, נדרש מהמועמדים לגלות בגרות, אחריות, רצינות ויכולת להשתלב בצוות עובדים .
במסגרת השירות בארגון, המתנדבים רוכשים מיומנויות רבות וזו היא למעשה פלטפורמה לרכישת ידע מקצועי ואפשרות למשרתים איכותיים להשתלב, עם תום השירות, כשוטרי קבע במשטרת ישראל.
קבלה לתפקיד מותנת באישור סיווג ביטחוני
משטרת ישראל פועלת כדי להקנות ביטחון אישי וחברתי לכל אזרחי המדינה. השירות הלאומי במשטרה מאתגר וייחודי, ומהווה כוח עזר בלתי נפרד ממערך כוח האדם של הארגון.8:00-16:00
רחובותגן נגהללאהתפקיד כולל סיוע בהתנהלות בגן והשתלבות בצוות החינוכי-טיפולי. נדרשת מסירות רבה, רגישות, סבלות ורצון להעניק לילדים מתוך התבוננות לצרכים שלהם. עבודה באווירה חיובית, חמה ואוהבת.גן חינוך מיוחד8:00-16:00
רחובותמאוחדת קניון רחובותללאמזכירות, קבלת קהל, טלפוניםמאוחדת היא קופת החולים השלישית בגודלה בישראל, מעניקה מגוון שירותים רפואיים ומשרתת יותר ממיליון לקוחות בכל הארץ, מכל המגזרים.פיצולים
רחובותבית ויצמןללאעבודת הדרכה ועבודות קטלוג ממוחשב. ההדרכה כוללת גם הדרכה בשפה האנגלית לתיירים/ות מחו"ל וגם לקבוצות בגילאים שונים מכל רחבי הארץ. דרישות התפקיד: עברית ברמת שפת אם, ואנגלית ברמה גבוהה, ניסיון קודם בהדרכה וייצוגיות. בית חיים ויצמן היה ביתו הפרטי של נשיא מדינת ישראל הראשון, ד"ר חיים ויצמן, ורעייתו ד"ר ורה ויצמן. כיום, משמש הבית כמוזיאון "יד ויצמן" להנצחת מורשתו של הנשיא הראשון. 8:00-16:00
רחובותקופח כללית אחוזת הנשיאללאמזכירות, קבלת קהל, טלפוניםשירותי בריאות כללית הוא ארגון הבריאות הגדול, הוותיק והמתקדם בישראל.
המתנדבים הם נדבך חשוב ומשמעותי בחיי היום־יום של כללית. מדובר בקבוצה גדולה ואיכותית שנמצאת בכל צומת של הגשת סיוע לחולים ולבני משפחותיהם. הם ממלאים תפקידים שונים מתוך מחויבות אישית, אחריות חברתית ונטיית לב לתרום לזולת.
רחובותגן צופיתללאהתפקיד כולל סיוע בהתנהלות בגן והשתלבות בצוות החינוכי-טיפולי. נדרשת מסירות רבה, רגישות, סבלות ורצון להעניק לילדים מתוך התבוננות לצרכים שלהם. עבודה באווירה חיובית, חמה ואוהבת.גן חינוך מיוחד8:00-16:00
רחובותלשכת האוכלוסין וההגירהללאעבודה משרדית וקצת קבלת קהל -במגבלות הקורונה , סיוע לאזרחים זרים להוציא אישור עבודה וכו'לשכת האוכלוסין וההגירה8:00-16:00
רחובותלשכת תעסוקהללאעבודה משרדיתלשכת התעסוקה בישראל ​מטפלת בכ-400,000 מחפשי עבודה מדי שנה, באמצעות 71 לשכות התעסו​קה הפרוסות ברחבי הארץ.8:00-16:00
רחובותקופח מאוחדת ללאמזכירות, קבלת קהל, טלפוניםמאוחדת היא קופת החולים השלישית בגודלה בישראל, מעניקה מגוון שירותים רפואיים ומשרתת יותר ממיליון לקוחות בכל הארץ, מכל המגזרים.פיצולים
רחובותמכבי פארם ללאסידור וארגון, מעקב הזמנות, סיוע לרוקח/תבית מרקחת של מכבי. מכבי שירותי בריאות כיום מונה מעל שני מיליון חברים ונחשבת לאחד המוסדות בעלי העוצמה המשפיעים ביותר על מערכת הבריאות בישראל.
תפיסת העולם של מכבי מדגישה את חשיבות המעורבות הקהילתית והחברתית, הבאה לידי ביטוי גם בהתנדבות. השירות הלאומי הוא ביטוי מרכזי של תפיסת עולם זו.
8:00-16:00
רחובותעליה וקליטהאולי דיורהתפקיד כולל מתן סיוע והכוונה טלפונית לעולים ולפונים, לשם שיפור קליטתם בארץ ומיצוי זכויותם, יצירת קשר מול גורמי חוץ ופנים לצורך מתן סיוע לפונים, הפעלת אמצעים טכנולוגיים במרכז המידע וסיוע בתרגום מסמכים שונים.
תפקיד בעל אחריות, הדורש ראש גדול, רצינות ונכונות לתרום ולהיתרם. התפקיד עשוי להשתנות בהתאם להוראות הממונה.
ידיעת שפה זרה נוספת- יתרון.
המשרד לעלייה וקליטה מעניק סיוע לעולים ולתושבים חוזרים. המשרד קובע מדיניות ונהלים, מקצה תקציבי סיוע לעולים ומעניק שירותים מיוחדים בתחום הדיור, התעסוקה והתרבות.8:00-16:00
רחובות רשל"צמדא חובשיםכוללחובשים מלווים באמבולנסים- בנות ובני השירות מגיעים ראשונים לאירוע יחד עם אנשי הצוות ועוזרים לפצועים ולחולים בשטח עד ההגעה לבית החולים. טרם הכניסה לתפקיד המתנדבים יעברו קורס המתקיים בד”כ בחודש יולי ונמשך כשלושה שבועות בתנאי לינה. הקורס מקנה ידע רב ונותן כלים ומיומנויות הדרושים לחובש על מנת להעניק את הסיוע הטוב והמקצועי ביותר במצבי חירום.
מדובר בתפקיד מאתגר, מספק ודינאמי שהעבודה בו נעשית תחת לחץ, עם אחריות גדולה.
ההתאמה לתפקיד מותנית בסיום 12 שנות לימוד + בגרות מלאה ומגמה מדעית
יש עדיפות למתחייבים לשנתיים שירות.
מגן דוד אדום הינו ארגון ההצלה הלאומי של מדינת ישראל. פעילות הארגון ענפה ומשתרעת על פני תחומים רבים, החל בהגשת עזרה ראשונה, התרמת דם וכלה בהדרכת הציבור הרחב בקורסי עזרה ראשונה והחייאה. המתנדבים במד"א משולבים בכל התחומים ומגן דוד אדום רואה בהתנדבות ערך חיוני, המהווה אבן יסוד לארגון כולו.משמרות
רחובות-רמלהשירות מבחן לנוערללאעבודה מזכירותית, כולל עיסוק עם ניירת, לעיתים קבלת קהל של הנערים/ות והמשפחות, לעיתים טלפונים. יומיים שלושה ברמלה ויומיים שלושה ברחובות. ישנה חובת חיסיון עקב המידע הרגיש אליו נחשפים בשירות. במסגרת שירות המבחן לנוער מלווים נערים/ות בגילאי 12-18 עוברי חוק. יש קצני מבחן ועו"סיות אשר מלווים את הנערים/ות בתהליך, מפתיחת תיק ועד סופו מבחינת טיפול ומשפטי 8:00-16:00
רחובות, רשלצ, נ"צ, יבנהמעונות ויצו ללאטיפול בילדים/ות וסיוע לצוות המעוןמעון לילדים/ות בגילאי 0 - 3 7:30-15:30
יבנהלשכת תעסוקהללאעבודה משרדיתלשכת התעסוקה8:00-16:00

רכזת: נעם המבורסקי  טלפון: 050-8884457

מקומות פנויים כרגע-
מיקוםמקום השירותדיורתפקידמספר מקומות פנויים
באר יעקבבית חולים יצחק שמירכולל דיורמזכירות קבלת קהל במחלקות השונות/ סיוע לאחות/ סיוע לרופא0
בית דגןבית חולים וטרינרי ללא דיורסיוע במחלקות השונות / תפקידים במשרדי הנהלה/הנהלת חשבונות0
לודחינוך לפסגותללא דיורעזרה לילדים ובני נוער המגיעים למרכזים בשיעורים והעברת פעילויות וחוגים2
לודלשכת התעסוקהללא דיורמשרדי1
לודקופת חולים לאומיתללא דיורעבודה אדמיניסטרטיבית, קבלת קהל, מענה טלפוני וזימון תורים1
מודיעיןגני יוזמהכולל דיורסיוע לצוות בגן ילדים2
מודיעיןמעון ויצ"וכולל דיורטיפול בילדים וסיוע לצוות המעון
רמלהחטיבת ביניים נווה יהנותןעזרה לימודית לנוער בסיכון2
רמלהחינוך לפסגותללא דיורעזרה לילדים ובני נוער המגיעים למרכזים בשיעורים והעברת פעילויות וחוגים2
קו אור אסף הרופא1
עמותת פ.ש.ר1
בית אקדם1
המרכז למשפחה רמלה1

רכזת: יאנה כהן  טלפון: 050-8884691

מקומות פנויים כרגע-
מיקוםמקום השירותדיורתפקידמספר מקומת פנויים
בני ברקקופת חולים לאומיתכולל דיורעבודת מזכירות במחלקות השונות וקבלת קהל2
בני ברקשירותי בריאות כלליתכולל דיורעבודת מזכירות במחלקות השונות וקבלת קהל2
רמת גןמכבי פארםכולל דיורסידור תרופות וסיוע לרוקחים2
רמת גןמכבי שירותי בריאותכולל דיורעבודת מזכירות במחלקות השונות וקבלת קהל2
רמת גןמעון נעמ"תכולל דיורסייע/ת במעון, סיוע שוטף בכיתות הגן2
רמת גןבית חולים תל השומרכולל דיורכוח עזר במחלקות השונות בבית החולים, מזכירות , מעבדות - מגוון רחב של תפקידים .5
רמת גןקופת חולים לאומיתכולל דיורעבודת מזכירות במחלקות השונות וקבלת קהל2
רמת גןשירותי בריאות כלליתכולל דיורעבודת מזכירות במחלקות השונות וקבלת קהל2
רמת גןהיחידה הארצית לפיקוח קרינה- בתוך בית החולים תל השומרכולל דיורעבודה על מערכות ממוחשבות, איסוף והשלמת מידע חסר, הזנת מידע למערכות וטיוב נתונים הקיימים, סיוע בתחומים נוספים ביחידה. נדרשות יכולות עבודה עם מערכות ממוחשבות,סבלנות ויכולות בינאישיות גבוהות.1
רמת גןמעון "ויצו" לא כולל דיורסייע/ת במעון, סיוע שוטף בכיתות הגן. גילאי 3 חודשים-שלוש שנים 2
רמת גן גן אנתרופוסופי כולל דיורסייע/ת במעון, סיוע שוטף בכיתות הגן- גישת חינוך ייחודית, מעודדת עצמאות וסקרנות הילדים, עבודה בסביבה עם מספר נרחב של צוות, למידה באמצעים טבעיים ומקיימים, נגינה ושירה, צעצועי עץ ובדים, חצר טבעית עם חול וללא דשא סינטטי. 1
רמת גןתיכון "מקיף" לא כולל דיורסיוע לתלמידים בלימודים, סיוע בפעולות חברתיות. חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהצוות החינוכי, לקיחת חלק בהכנת מערכים, תגבורים ועזרה משמעותית לצוות החינוכי1
רמת גן בית ספר יסודי "נטעים"כולל דיורסיוע לתלמידים בלימודים, סיוע בפעולות חברתיות. חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהצוות החינוכי, לקיחת חלק בהכנת מערכים, תגבורים ועזרה ביציאה לטיולים לספארי ולחווה החקלאית. עזרה משמעותית לצוות החינוכי.1
רמת גן עמותת "גשר אל הנוער" - בית חם לנערים.ותללא דיור המתנדבים.ות חלק מצוות ההדרכה הכולל את המטלות הבאות: א. שיעורים פרטיים: עזרה בשיעורי בית, הכנה למבחנים ועוד. ב. הפעלות שונות, חונכויות אישיות וקבוצתיות, ליווי הילדים לחוגים וכן העברת כינוסים משותפים לבני הנוער. ג. סיוע באדמינסטרציה ועזרה משרדית (. כישורים נדרשים: שליטה במיומנויות מחשב (וורד, פאורפוינט, אקסל, אינטרנט ודואר אלקטרוני), תקשורת בין אישית מעולה, יכולת יצירת קשר מעולה עם בני נוער, כישורי עבודה בצוות, יכולת לימודית גבוהה, מסוגלות להעניק חום ואהבה גדולים לבני הנוער .1
רמת גן \ גבעתיים"והדרת"כולל דיורמתנדבי והדרת מגיעים לבתי הקשישים ומתלווים לסידורים השגרתיים שלהם כמו ביקור בקופ"ח, עריכת קניות ובילויים כמו טיול או סרט.
המטרה ליצור קשר חברי חם ומכיל ובניית סביבה תומכת באמצעות שיחות משותפות וסיוע רגשי בכל הקשור למצב רוחו ובריאותו של הקשיש. יצירת מערכת תומכת מסייעת ומעודדת יצירת יחסי אמון בה ירגיש האזרח הוותיק בנוח.
במקביל לעשייה הפרטנית בבתי הקשישים נעשה שילוב של מתנדבים בפעילות קהילתית בארגונים הפועלים לטובת קשישים ביניהם: מרכזי יום, שכונות תומכות, דיור מוגן בתי אבות ועוד.
אפשרות להשתלב בפרויקטים ייחודיים כמו גרעין מוסיקלי, אמנות, תיאטרון, תיעוד סיפורי חיים של ניצולי שואה ועשייה מגוונת ומרתקת נוספת.
לבנות ובנים שימצאו מתאימים תבנה תוכנית עבודה ייחודית ומותאמת להעצמה אישית. לאורך כל תקופת השירות תינתן הכשרה, הדרכה וליווי מקצועי צמוד.
3
גבעתייםשירותי בריאות כלליתכולל דיורעבודת מזכירות במחלקות השונות וקבלת קהל2
גבעתייםמכבי שירותי בריאותכולל דיורעבודת מזכירות במחלקות השונות וקבלת קהל2
גבעתיים גן תקשורת "פטל" כולל דיורסייע/ת במעון, סיוע שוטף בכיתות הגן1
תל אביבמשרד הבריאותכולל דיורעבודת מזכירות במחלקות השונות וקבלת קהל2
תל אביבמעון ויצ"וללא דיורסייע/ת במעון, סיוע שוטף בכיתות הגן2
תל אביבמשרד החינוך כולל דיורעבודת מזכירות במחלקות השונות וקבלת קהל2

רכזת: נועם עמר טלפון: 050-8440575

מקומות פנויים כרגע-
מיקוםמקום השירותדיורתפקיד
אזור השרוןקופת חולים מאוחדת מזכירות ללא דיור סיוע לאחיות/ רופאים/ מזכירות רפואית
אזור השרון קופת חולים כללית- מזכירותללא דיורסיוע לאחיות/ רופאים/ מזכירות רפואית
אזור השרון מכבי פארםללא דיורסיוע לרוקחים, סידור סחורה
אזור השרון מכבי קופת חולים ללא דיורסיוע לאחיות/ רופאים/ מזכירות רפואית
כפר סבא בית חולים מאירללא דיורמנהלי / סיעודי- עזרה לצוות האחיות במחלקות
כפר סבאגני עירייהללא דיורסיוע לצוות הגן וטיפול בילדים
כפר סבאגן צוףללא דיורסיוע לצוות החינוכי - גן על הרצף האוטיסטי
כפר סבאבית ספר בן גוריוןללא דיורליווי של כיתת תקשורת. סיוע לצוות החינוכי
כפר סבאבית ספר סאלד- חינוך מיוחדללא דיורבית ספר לצרכים מיוחדים ברמת תפקוד בינוני גבוה. סיוע לימודי וחברתי
רעננהבית חולים לויינשטייןללא דיורסיעודי- עזרה לאחיות, למרפאות בעיסוק/ עבודה משרדית במחלקות
רעננהגני עירייהללא דיורסיוע לצוות הגן וטיפול בילדים
רעננהגן דמוקרטי "מרחבון"ללא דיורסיוע לצוות הגן וטיפול בילדים
רעננהלקט ישראל ללא דיורפיתוח ושיווק ברשתות חברתיות/ תכנות וקבלת קהל/הדרכה והכוונה של קבוצות
רעננהעמותת אלוויןללא דיורחינוך מיוחד בוגרים. סיוע לאנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית
רעננההבית של בנג'יללא דיורבית לחיילים בודדים
רעננהבית ספר אתגרללא דיורבית ספר יסודי לילדים שמאובחנים על הרצף האוטיסטי. סיוע לימודי וחברתי
רעננהבית ספר יחדיוללא דיורבית ספר יסודי, סיוע לימודי וחברתי
הרצליה כללית- מכון סוכרת ללא דיור משרדי- תפקיד שמיועד לבני שירות סוכרתיים
הרצליה גני עירייהללא דיורסיוע לצוות הגן וטיפול בילדים
הרצליה\ נתניהנתניה והרצליה אוהבות חיותללא דיורבעלי חיים בשילוב עבודה משרדית
הוד השרוןבית ספר צוריםללא דיורבית ספר לילדים עם קשיים התנהגותיים, נפשיים-רגשיים.
הוד השרוןבית חולים פסיכאטרי שלוותהללא דיורקבלת קהל + סיוע משרדי
צור יצחק בית ספר יצחק נבון ללא דיורסיוע לצוות החינוכי בבית הספר
רמת השרוןבית ספר יסודי הדרללא דיורבית ספר חינוך רגיל- סיוע לימודי חברתי
כפר יונה מעון ויצוללא דיורמעונות היום של ויצ"ו הינן מסגרות טיפוליות-חינוכיות איכותיות לגיל הרך.
כפר יונה שב"ס- כלא אשמורת יחידת צורללא דיורמשרדי-
יחידה ייעודית להגנה על הציבור מפני ביצוע עבירות מין חוזרות מקרב עברייני מין הנמצאים בפיקוח
אבן יהודהמעון ויצוללא דיור מעונות היום של ויצ"ו הינן מסגרות טיפוליות-חינוכיות איכותיות לגיל הרך.
תל מונדמעון ויצוללא דיורמעונות היום של ויצ"ו הינן מסגרות טיפוליות-חינוכיות איכותיות לגיל הרך.

רכזת: ענבר תורג'מן  טלפון: 050-8884464

מקומות פנויים כרגע-
מיקוםמקום השירותדיורתפקידמספר מקומות פנויים
חדרהבית חולים הלל יפהללא דיוראדמיניסטרציה וסיוע לרופאים.
חדרהבית חולים שער מנשהללא דיורבי"ח לבריאות הנפש. עבודה אדמיניסטרטיבית.
חדרהשירותי בריאות כלליתללא דיורמזכירות רפואית
חדרהמע"שללא דיורליווי מבוגרים עם צרכים מיוחדים
נתניהגנים טיפולייםללא דיורליווי לילדים וסיוע לגננות ולסייעות.
נתניהעבודה בקופות חוליםללא דיורמזכירות רפואית
חדרהמשרד הבריאותללא דיורעבודה אדמיניסטרטיבית
פרדס חנהמרכז גריאטרי שוהםללא דיורסיוע לצוות הטיפולי בליווי הקשישים, מתן ארוחות, עבודה במחלקות.
פרדס חנהאלו"טללא דיורסיוע לצוות הטיפולי בליווי הדיירים (על הספקטרום)

רכזת: ויקי כהן  טלפון: 050-8441006,    רכזת: ספיר עזרא  טלפון: 050-8289310

מקומות פנויים כרגע-
מיקוםמקום השירותדיורתפקיד
תל אביבמכבי שירותי בריאותכולל דיורמזכירות רפואית/ סיוע לרופא/ סיוע לאחות
תל אביבשירותי בריאות כללית - יפו - גבעת עלייהכולל דיורמזכירות רפואית/ סיוע לרופא/ סיוע לאחות
תל אביבבית חולים איכילובכולל דיורמזכירות רפואית/ סיוע לרופא/ סיוע לאחות.
תל אביבמשרד המשפטיםכולל דיורעבודות אדמיניסטרטיביות במחלקות השונות