שיל"ת - שירות לאומי תורני

דבר המנכ"ל

שלום רב,
אם הינך בחורה דתייה המסיימת בקרוב את לימודי התיכון ומחפשת אתגר וחוויה לצד שירות המדינה, אני מזמינה אותך להצטרף למשפחת שיל"ת.

שיל"ת, שירות לאומי תורני, הינו אגף בעמותת שלומית, המפעילה אלפי מתנדבים ברחבי הארץ מאז הקמתה בשנת 1993. המתנדבות בשיל"ת הינן בוגרות תיכון, אשר צה"ל החליט לפטור אותן משירות צבאי מסיבות דתיות.

שיל"ת מאפשר לצעירות אלו לממש את הזכות לשרת את המדינה בכבוד ולתרום לחברה, תוך שמירה על ההלכה והקפדה על המצוות.

המסגרת הדתית המלווה את בנות השירות הלאומי בשיל"ת הינה מקיפה, ייחודית ומגוונת. העמותה מציעה דירות נפרדות לבנות שיל"ת באמצעותן יוכלו לשמור על אורח חיים דתי, להקפיד על כשרות ולשמור שבת כהלכתה. כל זאת תוך אווירה חברתית נעימה המשותפת עם בנות דתיות איכותיות בנות גילן.

בנות השירות זוכות לליווי קבוע של רכזות דתיות המכירות בצרכים המיוחדים של אורח החיים הדתי. כמו כן, בנות שיל"ת מקבלות ייעוץ שוטף מהרב יובל שרלו, ראש ישיבת ההסדר בפתח תקווה.

המתנדבות נהנות מימי העשרה מרובים, החל מהשתלמויות המשותפות לכל מתנדבי עמותת שלומית, ימי עיון בנושאי דת על גווניה ועד לאורייתא שבועית.

עם הצטרפותכן נוכל להתרחב ולהתפתח ולאפשר לכל צעירה דתייה להתנדב במגוון מסגרות של עמותת שלומית כגון חינוך מיוחד, חינוך פורמאלי ובלתי פורמאלי, מרכזיים רפואיים, מועדוניות לנוער במצוקה, מרכזי קליטה ועוד.

אני מזמינה אתכן להיות חלק מחוויה משמעותית, אשר בליבה שליחות ותרומה לקידום החברה והקהילה בישראל, תוך שמירה על הקשר הדתי.

בכבוד רב,

חיה שמואל – מנכ"ל שלומית

תמונת אווירה -  שיל"ת - שירות לאומי תורני    לחץ להגדלה