בית ספר מקיף ה' -אשדוד

בית ספר מקיף ה' אשדוד
קוראים יקרים שלום,
שמי טניה ברון ולידי חברתי אנה מריה רחלנקו. אנו חברות טובות מאוד והכרנו דרך השירות הלאומי במקיף ה' אשדוד. לי יש היסטוריה ארוכת שנים בבית הספר. אני למדתי כאן, ואנה הצטרפה למשפחתנו. אנה היא כזו רגועה ושלווה ואני כל כך היפראקטיבית. אנו כל כך שונות ובכל זאת חברות טובות ומבלות ביחד 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע.
החלטנו לשתף אתכם איך עברה עלינו השנה הראשונה בשירות. את השנה הראשונה כמתנדבות התחלנו ב-ב-ל-ב-ו-ל מוחלט! לא הבנו מה התפקיד דורש, מה הצוות רוצה ומה בכלל אנחנו עושות פה?! לאט לאט, יום אחרי יום גיבשנו מערכת לכל אחת ונבנה לכל אחת התפקיד שלה.
אנה מתגברת בחטיבת הביניים בשיעוריי חשיבה אוריינית. היא יד ימינה של רכזת תקשוב הבית ספרית וכמובן חלק מצוות חינוך חברתי. ואני מתגברת תלמידים לקראת הבגרויות, עוזרת בחדר בגרויות, ממשיכה עם מה שתמיד אהבתי וזה לשיר בלהקת "גרפיטי", להקת ביה"ס וכמובן גם חלק מצוות חינוך חברתי.
מדי יום ויום נוספים לנו תפקידים עד כדי כך שאנחנו ממש עושות ה-כ-ל!
וכעת שסיפרנו לכם על התפקידים שלנו, נעבור למה שבאמת מעניין את רובכם: מה הרווחנו השנה?!
יצאנו לטיולים שנתיים וזאת הייתה חוויה אמיתית עד כדי כך שרצינו לחזור להיות תלמידות בעצמנו, יצאנו לפעילויות תרומה לקהילה, עזרנו לארגן טקסים, לקשט את ביה"ס (אהההה ושלא נישכח איך בחופש הגדול צבענו את חדר ח"ח לבד, זה היה כל כך כייף...).
בעיקר התבגרנו בשנה הזאת. קיבלנו כלים שילוו אותנו במשך כל החיים, לא רק בביה"ס גם בהשתלמויות והסמינרים שיצאנו אליהם.
אך הדבר הכי חשוב ויקר שהרווחנו משנת השירות הראשונה הוא שהכרנו אנשים מדהימים! כשאנחנו אומרות "מדהימים" אנחנו מתכוונות לכך. הרכזת המקסימה שלנו שירלי יוסף שנותנת את כל הלב והנשמה, צוות החינוך החברתי המקסים שלנו בביה"ס שלא מפסיק להפתיע לטובה ואוהב אותנו כל כך, התלמידים המקסימים שהכרנו שמעריכים אותנו ולא מפסיקים לעודד ולתמוך שנמשיך בתרומתנו המסורה.
אני לא אשקר ואגיד שהכול מושלם כי זה לא נכון! יש מצבים של כעס. אך למדנו שאת הכול ניתן לפתור על ידי שיחה אחת בלבד.
אנחנו מאחלות לכולנו שנה טובה ומתוקה שנמשיך לתרום וליהנות וזכרו: "חייכו והעולם יחייך אליכם!"
נ.ב
אחד הדברים שהיינו רוצות לברר וזו הזדמנות נהדרת יש אפשרות לחתום קבע?!
אוהבות אנה וטניה :)
טניה ברון ואנה מריה רחלנקו
בית ספר מקיף ה' – אשדוד
תמונת אווירה -  בית ספר מקיף ה' -אשדוד    לחץ להגדלה